Moderatori

floryyn
Tumbleweed
Tumbleweed
MesajeCOLON 33
Membru dinCOLON Sâm Mai 15, 2010 6:41 pm
LocalitateCOLON Herasti Giurgiu
CONTACTCOLON

Re: Moderatori

Mesaj de floryyn » Vin Mai 21, 2010 11:10 am

Cipryca scrieCOLON
soundventure scrieCOLONnici bine nu s-au strans 40 de utilizatori si un sfert dintre ei vor sa fie moderatori:))
pai iti dai seama.. multi se cred la cs,sau au impresia ca aici toata lumea e moderator,asa.. doar daca cere. nickul unora nu l-am vazut odata in vrun comentariu pe w7b. dar nah.. macar incearca si ei :)

Nu oricine ajunge moderator, mai intai sa stie bine regulamentul, sa il aplice, non spam si activitate in forum. :)
Sunt din aia de care mama ta a zis sa te feresti !

haxxx
Junior Member
Junior Member
MesajeCOLON 18
Membru dinCOLON Joi Mai 20, 2010 11:38 pm

Mesaj de haxxx » Mar Mai 25, 2010 11:59 am

Buna ziua,as dori si eu sa fac parte din echipa de moderatori a Weebo forum.Citesc foarte des W7Bucharest,comentarii las mai rar din pacate.Acolo aveam ca nick Phenom1337.Am ceva cunostinte,mai degraba software...Ma pricep sa "moddez" kitt-uri de Windows XP/Vista/7 . Motivul pentru care as dori moderator,este acela sa am grija ca pe forum sa fie ordine,nu zic ca o sa fiu eu cel mai bun de p-aici,dar link-ul catre forumul personal o sa dovedeasca faptul ca stiu sa am grija .

http://forum.hack-seekers.com

Si abilitatatile mele de a modifica kitt-uri de Windows : http://windows-phenomxp.hack-seekers.com

Mai sus am pus "dovezile".
Nu ma deranjeaza daca as primi global.Cred ca am cate putin din fiecare,sau putin mai mult,ma pricep de asemenea si la telefoane mobile foarte bine.Nu ma grabesc sa primesc aceasta functie,deoarece este o responsabilitate,nu un moft.O sa mai stau pe aici,bineinteles,si o sa vedeti daca pot fi responsabil.

O zi buna.

fbkjyhr
Spammer
Spammer
MesajeCOLON 2
Membru dinCOLON Vin Iul 06, 2012 4:16 am

Mesaj de fbkjyhr » Vin Iul 06, 2012 4:48 am

Poate ca nu a observat nimeni, dar de ieri Weebo ofera si un servicu de stocare a imaginilor

----------------------------------

Gafas De Sol Carrera

BUTTON_POST_REPLY