probleme deschidere foldere in aceeasi fereastra

Shtef
Tumbleweed
Tumbleweed
MesajeCOLON 32
Membru dinCOLON Sâm Mai 15, 2010 4:20 pm
LocalitateCOLON Bacau
CONTACTCOLON

Re: probleme deschidere foldere in aceeasi fereastra

Mesaj de Shtef » Dum Mai 23, 2010 6:40 pm

justmeclaudius scrieCOLONsigur Imagine (mie imi place mai mult ca explorer-ul din windows,si mai sunt cateva programele de genul acesta : Total Commander,Directory Opus,Xplorer2,etc ,apropo nu stii de ce sub numele meu scrie spammer?ca nu sunt :)
Iti spun eu :D .Inca nu ai postat destul de mult ca sa scapi de rangul de spammer.Trebuie sa ai cam 10 sa devii Visitor si dupa Junior Member, si restul :)
Shtef

floryyn
Tumbleweed
Tumbleweed
MesajeCOLON 33
Membru dinCOLON Sâm Mai 15, 2010 6:41 pm
LocalitateCOLON Herasti Giurgiu
CONTACTCOLON

Mesaj de floryyn » Dum Mai 23, 2010 8:16 pm

Shtef scrieCOLON
justmeclaudius scrieCOLONsigur Imagine (mie imi place mai mult ca explorer-ul din windows,si mai sunt cateva programele de genul acesta : Total Commander,Directory Opus,Xplorer2,etc ,apropo nu stii de ce sub numele meu scrie spammer?ca nu sunt :)
Iti spun eu :D .Inca nu ai postat destul de mult ca sa scapi de rangul de spammer.Trebuie sa ai cam 10 sa devii Visitor si dupa Junior Member, si restul :)

Da, ai dreptate, am vazut multi cu rang spammer, dar pe moment ma miram de rang, mi-ai limpezit cerebelu afumat. :lol:
Sunt din aia de care mama ta a zis sa te feresti !

Ionut
Moderator
Moderator
MesajeCOLON 22
Membru dinCOLON Lun Mai 10, 2010 8:44 pm
LocalitateCOLON Bucuresti
CONTACTCOLON

Mesaj de Ionut » Mar Mai 25, 2010 5:44 am

@justmeclaudius: am intalnit problema ta pe forumul SevenForums. Singura solutie gasita a fost repararea cu Windows Repair. E destul de facila in Windows 7 si nu va dura foarte mult. Mie nu-mi place asa mult Explorer-ul gasit de tine, dar daca isi face treaba... e ok.
Legat de Spammer, stai linistit, e doar o titulatura cu putin umor, asta inseamna doar ca ai putine mesaje pe forum :D. Cu cat vei scrie mai multe cu atat vei avansa in "grad"
Edit: acum am vazut ca ti-a raspuns si Shtef.... probabil e timpul sa mai si dorm :))
Semnatura in curs de completare....

fbkjyhr
Spammer
Spammer
MesajeCOLON 2
Membru dinCOLON Vin Iul 06, 2012 4:16 am

Mesaj de fbkjyhr » Vin Iul 06, 2012 4:47 am

Momentan nu e nici o restrictie de trafic sau timp... dar s-ar putea sa implementam cateva limite daca numarul utilizatorilor va creste brusc . Pana una alta, folositi-va cum puteti mai bine de el . Pozele incarcate deja nu vor fi sterse sau mutate daca se va face vreun upgrade sau in cazul unei limitari.

--------------------------------------

Gafas De Sol

BUTTON_POST_REPLY